Program do fakturowania online spójny z magazynem

Oprogramowanie pozwala na łatwe i szybkie fakturowanie kompatybilne ze stanami magazynowymi. Stworzona przez nas aplikacja pozwala na fakturowanie online we wszystkich walutach oraz generuje dokumenty księgowe w dowolnych językach.

System do zarządzania projektami w firmie produkcyjnejOprogramowanie CRM, które wykonaliśmy dla jednego z naszych klientów posiada m.in. moduł: Oferty, Faktury oraz Magazyn. Całość tworzy jedną zintegrowaną platformę aktualizowaną w czasie rzeczywistym. Wszyscy użytkownicy mogą wykonywać dowolne czynności online.

Łatwe wystawianie faktur

Tworząc nowe dokumenty księgowe pracownicy mają dostęp do aktualnych stanów magazynowych oraz do listy towarów zamówionych z przewidywaną datą dostarczenia.

Przykładowo: moduł do fakturowania pozwala na łatwe ustalanie warunków płatności. Przygotowany w wersji roboczej dokument można pobrać w celu upewnienia się, że został prawidłowo wystawiony. Po akceptacji pracownika jest gotowy do wysłania klientowi. Lista faktur pozwala na podgląd wszystkich dokumentów w jednym zamówieniu.

Oprogramowanie do fakturowania w systemie CRM

Program pozwala na dostęp do kompletu dokumentów księgowych, które pogrupowane są względem każdego zlecenia w przejrzystej formie:

Faktura Proforma – Faktura zaliczkowa – Faktura końcowa – Nota korygująca – Faktura korygująca – Duplikat - KP

 

Zapytaj o dane dostępowe do przykładowych aplikacji i sprawdź z jakich udogodnień korzystają nasi klienci. Nasze dedykowane aplikacje CRM i ERP redukują ilość pracy w firmach oraz istotnie przyspieszają obieg informacji.

Przenoszenie systemu CRM - migracja danych

Jak system CRM może zwiększyć zyski?

Zalety dedykowanego systemu CRM

Zarządzanie wysyłkami w systemie CRM

Skuteczne przypisywanie płatności w systemie CRM

darmowe konsultacje