Przenoszenie systemu CRM - migracja danych

W trakcie instalacji nowego systemu CRM spotkamy się z zagadnieniem migracji danych. Czy można przenieść archiwalne dane do nowego systemu ? 

Licencja oprogramowania/ oprogramowanie na własnośćJednym z najczęstszych wymagań ze strony zgłaszających się do nas firm jest możliwość dostępu do archiwalnych danych klientów, cen oraz historii działań z partnerami biznesowymi. Nasi klienci przekazują nam pliki w wielu różnych formatach pochodzące z kilku systemów. Bardzo często formaty baz danych nie są ze sobą spójne. Czy w takiej sytuacji jest możliwa migracja dotychczasowych danych do nowego sytemu?

Przenoszenie danych z oprogramowania CRM

Nasz firma ma bardzo duże doświadczenie w migracji danych do tworzonych przez nas dedykowanych systemów CRM. Przetwarzamy otrzymywane pliki w taki sposób, aby było możliwe wgranie całej bazy danych, bez konieczności wprowadzania rekordów ręcznie.

Zapraszamy na darmowe konsultacje z zakresu oprogramowania dla biznesu, w ramach których będziemy mogli określić dokładnie ile % aktualnej bazy danych będzie można przenieść do nowego systemu CRM / ERP.

Zalety dedykowane oprogramowania CRM

Jak system CRM może zwiększyć zyski?

darmowe konsultacje