Jak tworzymy dedykowane systemy CRM?

Pierwszym etapem jest zapoznanie się ze specyfiką zgłaszającej się do nas firmy oraz zrozumienie problemów, z którymi się boryka.Umów się na darmowe konsultacje!Po podjęciu współpracy w trakcie licznych konsultacji tworzymy klikalną makietę przedstawiającą wszystkie ekrany systemu CRM. Zwracamy szczególną uwagę na dane, które będą wprowadzane do systemu oraz z niego eksportowane.

Dedykowany system ERP

Dedykowany system do zarządzania dokumentami DMS 

W tym samym czasie programiści tworzą architekturę systemu, która zapewni wysoką wydajność aplikacji. Dzięki temu dedykowane oprogramowanie będzie bardzo szybko działać na wielu komputerach w jednym czasie.

Zakres funkcjonalności musi rozwiązywać problemy klienta i w znaczący sposób przybliżać go do osiągnięcia celów biznesowych. Na prośbę klienta możemy zintegrować oprogramowanie CRM z dowolnymi zewnętrznymi systemami.

Tworzenie oprogramowania dla biznesu

Na koniec ustalamy plan wdrażania nowego systemu, aby przebiegło ono jak najsprawniej w całej firmie. Oferujemy szkolenia online, szkolenia w siedzibie firmy klienta oraz zdalne wspracie.

Przetestuj gotowy CRM za darmo

Twoja wiedza o firmie i branży oraz nasza na temat systemów CRM umożliwi stworzenie aplikacji pozwalającej na szybszy rozwój Twojej firmy.

Zalety CRM 

darmowe konsultacje