Zalety dedykowanego systemu CRM

Dedykowany system CRM czy gotowe rozwiązanie? Takie pytanie zadaje sobie wielu właścicieli i dyrektorów firm.

Oprogramowanie CRMZalety dedykowanego oprogramowania CRM:

Funkcjonalność

1. Zakres funkcjonalności jest w 100% dopasowany do procesów zachodzących w firmie.

2. Aplikacja jest w stanie obsłużyć wszystkie unikatowe procesy zachodzące w firmie.

3. W trakcie omawiania zakresu funkcjonalności systemu skupiamy się na najbardziej czasochłonnych czynnościach w celu ich maksymalnego usprawnienia.
Dobrym przykładem jest ściąganie zaległych należności. Dzięki naszym systemom można w ciągu 5 sekund wysłać do wszystkich dłużników maile i smsy z informacją ile dni, na jaką kwotę oraz za które faktury klient zalega z płatnościami.

Doradztwo IT

4. Możliwość stworzenia dedykowanej aplikacji z funkcjonalnościami:

- CRM zarządzanie relacjami z klientami

- ERP planowanie zasobów firmy

- BI analizy biznesowe

- SCM zarządzanie łańcuchami dostaw

- DMS zarządzanie dokumentami

- APS do planowania i tworzenia harmonogramów

- MES do zarządzania produkcją.

Dedykowany CRM 

5. Nieograniczone możliwości eksportu danych z aplikacji.

6. W trakcie rozwoju firmy i zmian procesów zachodzących w firmie istnieje możliwość dostosowania oraz rozbudowania stworzonego dedykowanego oprogramowania.

7. Przewaga nad konkurencją. Po co wdrażać system, który od dłuższego czasu jest wykorzystywany przez konkurencję? Czy nie lepiej jest wykorzystywać lepsze narzędzia od tych posiadanych przez konkurencję?

8. Wszystkie systemy tworzymy używając najnowocześniejszych technologii. Niektóre gotowe systemy korzystają z technologii sprzed 20 lat co bardzo ogranicza ich użyteczność.

9. Nasze systemy są dostosowane do wszelkiego rodzaju urządzeń – responsywność RWD. Wszelkie operacje można wykonać na dowolnym urządzeniu.

10. Decyzja o rozbudowie aplikacji leży po stronie użytkownika i może zostać wdrożona w ciągu kilki dni. W przypadku gotowych rozwiązań na dodatkowe funkcjonalności można czekać latami bez gwarancji, że zaspokoją zapotrzebowanie Państwa firmy.

11. Firma Kamee oferuje swoim klientom nieograniczone konsultacje w zakresie opracowywania funkcjonalności w dedykowanych systemach dla firm. Pozwala to na ustalenie najlepszych dla klienta rozwiązań usprawniających pracę wszystkich pracowników.

Dedykowane oprogramowanie CRM - Zalety

Prawo własności oprogramowania CRM/ERP

12. Aplikacja przechodzi na własność firmy.

13. Oprogramowanie nie jest przypisane do konkretnej firmy.

14. Otrzymana dokumentacja kodu oraz schematów baz danych gwarantują niskie koszty rozbudowy systemu CRM w przyszłości przez firmę Kamee albo inny podmiot.

Integracje systemów CRM/ERP

15. Możliwość integracji dedykowanego systemu z dowolnymi zewnętrznymi systemami. Uwzględniając rozwój oraz ewoluujące niekiedy potrzeby firmy dajemy również możliwość integracji w przyszłości stworzonego przez nas oprogramowania z zewnętrznymi systemami. Gotowe rozwiązania takich możliwości nie dają.

16. W dedykowanym systemie CRM można eksportować dowolne formaty plików z dowolnymi zestawami informacji.

Koszty systemu CRM/ERP

17. Koszt jest jednorazowy.

18. Brak opłat abonamentowych, subskrypcji i innych kosztów.

19. Brak dodatkowych opłat za kolejnych użytkowników.

20. Brak dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem oprogramowania.

 

Wdrożenie systemu CRM/ERP

21. Możliwość importu bazy danych z dowolnych plików o dowolnym formacie.

22. Szybciej i łatwiej można wdrożyć w firmie dedykowany system CRM niż gotowe systemy. Pracownicy nie muszą poznawać wielu niepotrzebnych funkcji, które zawiera gotowy system, a które są dostosowane do specyfiki innych firm.

23. Firma Kamee oferuje wszelką pomoc w zakresie wdrażania oprogramowania, która jest zawsze dopasowana do zapotrzebowania klienta.

Uczciwość

24. Brak nieuczciwych metod stosowanych przez niektórych producentów gotowych rozwiązań. Przykładowo: w niektórych gotowych systemach stawki VAT są wprowadzone bez możliwości edycji. Jeśli rząd zmieni wysokość stawki VAT to tysiące klientów straci możliwość pracy na takich systemach. Aby nie narażać naszych klientów na podobne nieprzyjemności tworzone przez nas aplikacje pozwalają na samodzielny wybór stawek VAT.

Podsumowanie

W ogólnym bilansie oprogramowanie dedykowane jest tańsze od gotowych rozwiązań, a dodatkowo znacznie lepiej organizuje przepływ informacji w firmie.

Zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji. Dowiedz się co możesz zyskać.

 

Przeczytaj również:

 

Licencja oprogramowania / oprogramowanie na własność

Oprogramowanie dla szkoły językowej

Koszty oprogramowania CRM

darmowe konsultacje