Przygotowanie materiałów do drukowania za pomocą dedykowanej aplikacji

Firma poligraficzna poprosiła nas o stworzenie aplikacji do tworzenia wielu rodzajów plików do wydruku z tych samych materiałów. Potrzeba ta wynikała z konieczności częstego przygotowywania podobnych albumów. Wprowadzanie różnic było bardzo czasochłonne i wymagało specjalistycznego oprogramowania.Po dokładnym rozpoznaniu wszystkich potrzeb klienta zaproponowaliśmy optymalny zestaw funkcjonalności.

Umów się na darmowe konsultacje!Dedykowana aplikacja pozwala na szybkie wgranie dużej ilości plików na serwer. Za pomocą kilku kliknięć możemy utworzyć pierwszy projekt i wybrać zdjęcia, które mają się w nim znaleźć. Aplikacja pozwala na zmianę kolejności poszczególnych zdjęć. Wszystkie opcje można ustawić w 10 sekund, a po zapisaniu pliku album jest gotowy do podglądu oraz wydruku dla wszystkich użytkowników. Aplikacja pozwala na udostępnianie albumu osobom odpowiedzialnym bezpośrednio za wydruk.

W celu stworzenia kolejnego albumu z innymi ustawieniami należy skopiować wcześniejszy projekt, wprowadzić nazwę i ustawić pożądane parametry. Cały proces zajmuje około 20 sekund.

Dowiedz się jak nasze aplikacje mogą usprawnić Twoją firmę.

Zapraszamy na darmowe konsultacje z zakresu możliwości oprogramowania CRM, ERP, SCM, DMS, APS, BI i innych.

darmowe konsultacje